Hoofdsponsoren 2020

Feju ICT Groep Cafe Peanuts Cafe-zaal 't Molentje
La Belle De Glascentrale Max Bouwservice
Janse Zeilstra Accountants Belastingadviseurs Koffiehuis Den Draaier Joost Kwinten Assurantieën
Van Der Kruijs Euroscooters
Van der Kruijs Euroscooters Stg. Wijkcentrum De  Waterhoef Toon Makelaardij
Bert Bike Shop Feestwinkel Oisterwijk Souterrain De Twaalf Trappisten
Rene Smits Tegel & Schilderwerken Car Cleaning Verhoof BrandPrevent Applications
FlexClean

 

Sponsoren 2020

Parel Administratie & Advies www.pareladvies.nl
De Gunst Mannenmode www.degunst.nl
BW media Producties  -
Meyer & Meyer Suits www.meyerandmeyer.com
Restaurant SEC www.secetendrinken.nl
Schildersbedrijf Jack Ruskus www.jackruskus.nl
Rasa  Senang www.rasa-oisterwijk.nl
Tangara www.tangaragroothandel.nl
W.E.M. Electro Technisch Bureau www.wem-udenhout.nl

Subsponsoren 2020

Litte Asia www.littleasiacuisine.nl
Koos Kluijtmans www.kooskluytmans.nl
Eetcafe Lieve Lente www.lievelente.nl
Eethuys De Lind www.eethuysdelind.nl
Cafe 't Centrum -
Grandcafe Curnonsky www.curnonsky.nl
Bertens Citroen Garage www.goedbeterbertens.nl
Kapperij Oisterwijk www.kapperijoisterwijk.nl
Koos Ruskus  

Vrienden 2020

Dankers Special Case Products www.dankers-cases.nl
Cafe De Klaore www.deklaore.nl
Partyboerderij 't Draaiboompje www.draaiboompje.nl
Tobroco Machines www.tobroco-giant.com
Heren van Oisterwijk www.herenvanoisterwijk.nl
Taxi Janssen & Janssen www.taxi-janssenenjanssen.nl
VB Slagerij www.vbslagerij.nl
Ron Zwart Optiek www.ronzwart.nl
Van Wijk Zitspecialist www.vanwijkzitspecialist.nl
Leo van der Steen witgoed www.steenwitgoed.nl
Rick Light www.ricklight.com
Tabaksspeciaalzaak Paymans  www.paymanstabak.nl
Proeflokaal 't Gelagh www.proeflokaaltgelagh.nl
Keurslagerij La Cucina www.lacucina.keurslager.nl
Vakgarage Paul Kuypers www.vakgaragepaulkuijpers.nl
Drankenhandel Ad Poirters www.drankenhandeladpoirters.nl
Boshuis Venkraai www.boshuisvenkraai.nl
Restaria Pannenschuur www.enjoyexpress.nl
MooR Wining & Dining www.moor-oisterwijk.nl